SOYADADDÖNEMGÖREV YIL
AÇARŞEYDA93-98Doktora sonrası araş.BIO 97
ADIGÜZELTÜLAYAraştırmacı/ Yüksek FizikçiPHYS 95
AKAGÜNN. İHSAN 75-78FAS-MAN 79
AKDUMANÖZGEBA 01
AKGÜNHATİCE GÖKÇEN98-00Araştırma GörevlisiARCH 03
AKINSEVGİCHE 69
AKONBİLGE67-68CHE 71
AKÖZESERPetrol MühendisiPETE 06
ALMACIAYCANBIO 94
ALSANCAKALİ RUHİ97-00Satış Uzmanı/Elektrik Elektronik Müh.EE 00
ALSANCAK (GİRBAY)IŞIL96-01Matematik Öğrt.EME 01
ALTINIŞIKHASAN
ARBAKMURAT97-01Makina Müh.ME 99
ARIAKYUSUF ATA67-71Eser Telekom Y.K.Bşk.EE 71
ARTUN (NAZLI)NİLGÜN67-72Baş UzmanSOC 72
ATALAY (YILMAZ)MİHRİBAN99-00İnsan Kaynakları UzmanıCHEM 00
ATASOY AHMET86-88İnşaat Müh.CE 88
ATATUNÇÇETİN69-73MINE 73
ATATUNÇİCLAL67-72CHEM 72
ATEŞİSMAİL HAKKIEE 95
ATLITİMUÇİNGEOE 98
AYAHMETME 76
AY (DÜZEN) FİLİZ69-71ADM 71
AYDINİZLEM99-04Çevre Müh.ENVE 04
AYDOĞANFATMA93-98SCE 98
BAĞBAŞINAZGÜL 00-03 BA 02
BAHÇEBAŞI ESİN MELTEMECON 03
BAHÇEBAŞIFATİH96-01PHYS 01
BAYKARA TEVFİK CEM 84-90 Finans Müdürü EE 90
BAYKENT SERDAR 81-84 İşletme Müdürü PHYS 81 84
BAYLAVCAHİT 67-70 Rehber Öğretmen PHYS 68
BAYRAKTAR BAŞAK 99-01 İşletmeci BA 01
BAYRAKTAROĞLU ALİ 82-93CE 89
BEDİR MERVE 98-02 Araştırma Görevlisi/Mimar ARCH 03
BEKTİL ÖZHANCE 71
BERBEROĞLU NUHKAN67-70
BİLGİLİ HULUSİ BİROL 99-04 Uzman Mühendis PHYS O2
BİLGİN SELİN Araştırma Görevlisi IE 02
BİLGİN (TIĞLI) EBRUBED 98
BOZTEPE ALİ MÜNİR 70-80 Maden Yüksek Mühendisi MINE 76
BULUT ŞAHİN BETÜL 00-05 ADM 03
BÜKÜLMEZ BEDRİ 89-91 Genel Müdür
BÜLBÜL SEVTAÇ 01-08 Araştırma Görevlisi PETE 04
BÜYÜKŞAHİN FATİH
BÜYÜKŞAHİN GÜLAY
CİHAN ÖKSÜZOĞLU DERYA 00-03 MAN 04
CİVAN ERSİN 89-92 PHED 92
ÇAPRAZ ABDULLAH
ÇELEBİOĞLU MEHMET 90-95
ÇELEBİOĞLU NAZAN 90-95
ÇELİK AKİF RESA 68-72 Elektronik Yüksek Müh. BScEE69 - MScEE72
ÇITAK KADİR 93-99 Uzman Mühendis METE 96
ÇİÇEK SELÇUK 99-07 Öğretmen PHED 07
DAŞDEMİR BURAK 92-00 Elektrik Müh. EE 94
DAYIOĞLU SEÇİL 95-98 Okutman FLE 98
DEMİR ÇAĞLAR İngilizce Öğretmeni
DEMİRCİ (GÜNGÖR) GAMZE Araştırma Görevlisi ENVE 99
DEMİRCİOĞLU HÜSNİYE CHEM 76
DEMİRKOL (BABAYİĞİT) ELİF 00-03 Endüstri Yüksek Mühendisi IE 03
DİKER SABRİ THY Kaptan Pilot
DİKER (YERGİN) AYŞEN TRT-Uzman
DİRİK (ÇINAR) GAMZE ELİF İngilizce Öğretmeni CHEM 99
DOĞAN ERGİN Satış Yöneticisi EE (MS) 96
DOĞAN ÖZNUR MATH 74
DUMAN HALUK 77-85 Müdür Yardımcısı MINE 82
DUMAN HANDE DRAHSAN
DURMUŞOĞLU ALİ HİKMET ME 72
DURMUŞOĞLU AYSEL 67-72 METE 72
EKERMEN ERHAN 78-84 CE 84
ELTEZ ASUDE 72-78 Öğretim Görevlisi ADM 78
ELTEZ MUHAMMED 68-73 ME 73
ERDİNÇ NAZLI
ERDOĞAN İNCİGÜL POLAT ENVE 96
EREN ÖMÜR CE 05
ERET ESRA 01-05 Araştırma Görevlisi FLE 05
ERGEÇEN M. DİLEK CENG 85
ERGÖNEN M.ERDAL 84-88 ADM 88
ERGÜN MEHMET 81-86 IE 86
ERSOY AYŞE Y.Kimya Müh. CHEM 94
ERTEKİN ÖZLEM GENE 04
GEÇGİL EMİNE 98-00 Öğretim Görevlisi FLE 00
GENÇ(ZENGİNGÖNÜL) BAHAR 75-81 İnsan Kaynakları Koord. IE 81
GÖĞÜŞ NİHAT GÖKHAN 99-01 Araştırma Görevlisi MATH 98
GÖKPINAR DÜNER 72-75 PHYS 76
GÖRÜR MÜZEHHER 69-72
GÖRÜR RECEP 68-72 Şirket Yönetim Kurulu Bşk. EE 68
GÖZTEPE DUYGU 93-98 İngilizce Öğretmeni SCE 98
GÜLEÇ LEVENT EE 07
GÜLENLER MERAL 81-84 EE 87
GÜMÜŞAY DİLEK Öğretmen FLE 03
GÜMÜŞAY (ECİK) ŞULE 00-03 Programcı STAT 03
GÜNAL (DUMLUPINAR) GÜLNUR 80-86 CHE 86
GÜNÇER İLKER 67-71 EE 69
GÜNÇER SEVGİ 67-71
GÜNGÖR SEVGİN 00-05 ADM 05
GÜRAY CENK Araştırma Görevlisi
GÜRBÜZ ÖZGEN 71-76
GÜRCAN BURAK 98-03 Envanter Kontrol Müdürü IE 03
GÜRLER SEÇKİN EE 00
GÜRPINAR ERKAN98-03 Makina Mühendisi ME 03
GÜZEY TÜLİN 00-05 ECON 04
HATİPOĞLU NESRİN 96-99 Dış Ticaret Sorumlusu CHE 99
HAYIRLI NERGİS 94-95 Öğretmen CHEM 94
IŞILAK (OKTAY) AYŞEGÜL92-97 SOC 97
İNKAYA M. ZUHAL CENG 81
KAFADAR SEMİH 74-78 İnşaat Müh. CE 78
KALKAN EKREM 92-97 Uzman ECON 97
KANIK HALUK 77-81 MINE 81
KARAALİOĞLU EMRE 94-99 ARCH 98
KARABAYER CELALETTİN Satış Müdürü METE 81
KARAHASANOĞLU ALP ME 95
KARANA ELVİN 97-04 PhD-Researcher BSc. ID 02 MSc. ID 04
KARAPINAR KAPDAN İLGİ 90-92 Öğretim Üyesi BIO
KARTAL YAYLI SERAP 02-04 Ogretim gorevlisi FLE 04
KASAPOĞLU RANA BA 97
KAYA SEZGİN 94-98 ARCH 98
KAYAALP(KARADUMAN) NİGAR 79-84 METE
KAYADELEN MEHMET 68-73 MINE 73
KAYHAN FATMA ADM 02
KILIÇ AHMET 93-00 ARCH 98
KILIÇ BERRİN 01-04 Öğretmen FLE
KIR FATMA 80-90 Öğretmen BED 90
KİRAZ GÜLSÜM FLE 03
KOÇ FATMA DERYA 99-04 Dış Ticaret Uzman Yrd.
KORKMAZ İREM 92-97
KOYUNCU KEMALETTİN Bankacılık Uzmanı MAN 92
KÖSE KORAY 07-13 Makine Mühendisi ME 13
KUMAŞ LEVENT 72-80 IT Koordinatörü GEOE 78
KUMRAL ŞEBNEM 81-83 Yönetici ADM 93
KURAL ÇETİN HAKAN 82-83 EE 90
KUTLUKAYA TALAT 67-69 İnşaat Yüksek Müh. CE 69
KUTLUÖZEN LEYLA BA 80
KÜÇÜKPARMAK ERSİN 99-02 Proje Mühendisi EE 03
MACİT NURSEL
MERCAN HASAN EE 01
METE BİRCAN
MURATALDI SİBEL 90-94 Biyoloji Öğretmeni BED 94
NOHUTCU METİN 95-02 Araş.Gör CE 99
NURİKADIOĞLU OKKAN Bölge Müdür Yardımcısı STAT 94
OCALI OLCAY 94-99 Öğretmen BIO 99
OCALI (PARMAKSIZOĞLU) NESLİHAN 94-99 Araştırmacı CHE 99
ODABAŞI ALİ 70-74 IE 74
OĞUZ YUSUF SEZAİ 77-81 84-86 CHE 86
OĞUZ DEHRİ 87-89 Bakım ve İşl. Müdürü ME 89
OĞUZTÜRK GÖZDE 00-07 Yurtdışı İşlemler Sorumlusu ADM 06
OKTAV KAHRAMAN HANDE 00-04 İngilizce Öğretmeni FLE 04
OKTAY NECMETTİN 72-76 Enstitü Müdür V. OR-STAT 76
ÖNAL REŞAT 67-70 Makine Müh.
ÖNALP SELÇUK
ÖNEL SELİS 94-00 Dr. Ögretim Görevlisi CHE 97(BS)- CHE 00(MS)
ÖNER MEHMET TANER 77-84 CHE 83
ÖZ SABA 04-07 CEIT 07
ÖZAN HALE 97-99 Memur SCE 97
ÖZBEK ORÇUN 96-01 Araştırma Görevlisi EE 99
ÖZBEY COŞKUN
ÖZDEMİR NURAY ÜLGE CHEM 79
ÖZDEMİR (BAYKAL) AYLA CE 70
ÖZDEN SERKAN 01-04 EE 04
ÖZDEN (DOĞRUER) GÖNÜL 80-85 Müdür Yardımcısı PHYS 85
ÖZEN ERDİNÇ 80-85 Direktör Yardımcısı EE 85
ÖZKARDEŞ ŞEN NEŞE 95-98 İngilizce Öğrt. FLE 98
ÖZMELEK ALİ HALİT 67-69 Kimya Müh.
ÖZTAŞ LÜTFİYE 74-75 Uzman SOC 79
ÖZTÜRK CEM CÜNEYT 82-86 CE 86
ÖZTÜRK ESİN MELTEM 98-03 ECON 03
ÖZTÜRK KURTULUŞ 95-98 Uzman Yrd. PHYS 98
ÖZTÜRK MUSTAFA 00-04 İngilizce Öğretmeni FLE 04
ÖZTÜRK ÜMİT 98- Uzman BIO 99
ÖZÜNLÜ ÖZCAN MUTLU 01-06 AR-GE Müh. ME 06
PARLAR KEMAL 98-99 EE 98
PEKER DİDEM CENG 02
PEKMEZCİ AKİF ME 79
RAHMİ KEMAL CE 89
RUMELİOĞLU GÜNSELİ 80-85 Çevre Müh. ENVE 97
SAPMAZ DUYGU PSY 99
SEÇKİN SEMİH METE 83
SEVER MURAT EE 98
SEVERCAN ÇELEBİ BURCU 94-97 Kalite Kontrol Şefi BIO 97
SİPAHİOGLU MEVLÜDE 75- Kimyager CHEM 80
SİPAHİOGLU SELÇUK TRT Sanatçısı
SUALP MERTER
SÜZGEN AHMET Geri Kazanım Şefi
ŞAHİN NEVİN 03-07 FLE 07
ŞAHİN SERDAR 75-80
ŞEBEROL BURÇİN İngilizce Okutmanı
ŞEN NAZİFE 04-06 FLE 06
ŞENER KEMAL RAHMİ 86-93 İnşaat Yüksek Müh. CE 89
ŞENER MEHMET ORHAN 69-75
ŞENYÜREK AYŞE 97-99 ASIC Tasarım Mühendisi EE 99
ŞEREFOGLU İLYAS 70-72 Yönetici CHEM 71
ŞIK SERKAN 96-98 Araştırma Görevlisi PHYS 98
TEKİNASLAN KÖKSAL 92-94 STAT 94
TETİK ERKAN 90-94 BIO 94
TEZCAN ÖZCAN Üretim Müdürü EE 2000
TEZCAN (KAHRAMAN) BERNA 98-02 Kültür ve Turizm Uzman Yrd CRP 00
TEZEL NEZAHAT CE 88
TOK (SELÇUK) VİCDAN 72-76 İşletme Müdürü CHEM 78
TOKER CANAN 68-82
TOKGÖZ BENGÜ 93-95 Sistem Programcısı MATH 95
TOMAŞOĞLU HÜSEYİN CHEM 87
TUYGUN MUSTAFA 85-87 Proje Gelş. Müdürü EE 89
TÜRKAVCI LEVENT Metalurji Müh. METE 95
TÜRKEŞ ATALAY 97-01 Gümrük Uzmanı BA 01
UĞURLU RIDVAN 75-82 EE 79
ULKU ALİ YAMAN 67-74 Tasarım Mühendisi
USER RANA 02-06 Biyolog BIO 05
ÜLGENTÜRK (GÜVEN) LERZAN Hazine Uzmanı IR 95
VURDU ARMAĞAN 90-95 Dış Tic. Müs. Özel Kalem Müdürü BA 95
YALÇIN (AYDIN) GÜLTEN 69-74 CE 70
YALÇINER AHMET CEVDET 74-85 Öğretim Üyesi CE 79
YALÇINER UĞUR G. 73-83 Bakanlık Müşaviri ME 79
YATIN SERVET M. 89-93 Kimya Profesörü CHEM 93
YAVUZ SELCAN CENG 04
YELER ABDÜLKADİR
YENİÇERİ SONGÜL
YEŞİL M.KEMAL 75-82 CE 82
YILDIZHAN (ALICI) DİDEM 94-98 CHE 98
YILMAZ AYTEN 96-00 Kalite Mühendisi CHE/ENVE 00
YORULMAZ MEHMET FATİH 00-01 Proje sorumlusu CE 01
YÜCEGÖNÜL AHMET 67-72 IE 71
YÜCEL AKIN 72-76 Uzman PETE 82
YÜCEL FATİN 67-73 Danışman EE 73
YÜKSELEN ZUHAL 91- Bilgisayar Programcısı STAT 95
AKTAŞ AYLİN 03-08 Emlak ve Ekspertiz İşleri Görevlisi MATH 08
AYDEMİR ADNAN 89-93
AYDOĞAN TOLGA 04-09
BİCAN NEZİH BURAK 04-09 Mimar ARCH 06
CENKER İSMAİL IE 70
DİKMEN EBRU ÜZMEZ 94-96 Kalite Güvence Uzmanı CHEM 00
DUMAN AHMET UĞUR 82-83 Network Sistem Uzmanı EEE 95
DURMUŞOĞLU MEHMET ERİŞ 98 METE 99
FİDAN KIVANÇ ENVE 07
GÜNAL YUSUF 75-77 Ticaret ECON 80
IŞIK ÖMER 03-08 Mühendis PETE 08
KAHRAMAN ENGİN AEE 08
KAFADAR GÜLŞAH CHE 09
KAZAZOĞLU DİLŞAT CRP 08
KICIMAN (SÜZGEN) AYSEL 79-82 Emekli ECON 82
KILIÇ BOZKURT NURİYE 01-03 Kredi Değerlendirme Yönetmeni ADM 04
KODAMAN FATİH 07-08 PHYS-PHIL 08
KURBAN YALDIZ EBRU
KUŞDEMİR LÜTFULLAH EE 82
ÖKTEN NURDAN 73-78 Uzman Klinik Psikolog PSY 78
ÖZAKIN SEMA 05-09 BA 09
ÖZKILIÇ ÖZGE Petrol ve Doğalgaz Y. Müh
ÖZPOLAT ÇETE SERAP Müdür ME 96
PEKER (KAYA) CEMİLE 96-99 Okutman ELT 99
ŞAHİN SAVAŞ ZAFER 01-07 Dr. Yüksek Şehir Plancısı CP 96 - UPL 99 - ADM 07
TORUN NURAN 04-09 IR 09
ZEYBEK RAHMİ 76-80 Serb. Av. PETE 80

MEZUNLARIMIZ

Mezun listemizde kendi bilgilerinizi bulamıyorsanız lütfen bilgilerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderin

HABERDAR OLUN

isim
e-posta

Map

BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen